Forum gildiowe [GiT]

...


#1 2007-11-06 21:08:56

Frantax

Noob

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 9
Punktów :   

Żegnam

Odchodzę z gildii. Co do powodów...... muszę po prostu odpocząć, w GW nie będę grać wogóle a nawet jeśli prawdopodobnie PvE raczej dla zabawy. Jak coś zawsze możecie napisać na privie:) Ale ogólnie ostatnio rozstrojony jestem... Dziękuję wszystkim za wspólną grę i ogólnie bytność w jednej gildii (jakoś wytrzymaliście:) chociaż miejscami byłem okropny ) przepraszam wszystkich których uraziłem, i ogólnie życzę Wam powodzenia. Narazie. Ogólnie trochę żal.....
PS: Co do decyzji - nieodwołalna, po prostu na dłuższą chwilę mam tej gry dość:/

Ostatnio edytowany przez Frantax (2007-11-06 21:13:17)

Offline

 

#2 2007-11-07 08:20:06

kiri

Odkrywca

Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Żegnam

Pograj w witchera 2 tygodnie i ci przejdzie

Offline

 

#3 2007-11-07 09:17:44

Sarth

Administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 53
Punktów :   

Re: Żegnam

Jesteście do dupy bez urazy. Też robie przerwe w GW, dajcie znać jak zewrzecie znowu poślady i bedziecie chcieli grać PvP z Sarthem.

Pozdro

Offline

 

#4 2007-11-07 12:58:18

Bielau

Noob

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Żegnam

Dzieki, jak tak to ja tez nie gram w gw. Wracam jak wszyscy wroca

Offline

 

#5 2007-11-07 14:05:23

Gleg

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Żegnam

Ludzie ogarnijcie sie troche!!!

Swoim zacowaniem pryzpominacie mi samobujców ktoryz strzelaja sobie w leb bo nie ptorafia sobie proadzic z rzeczywistoscia. Rzecyzwistosc jest jaka jest ale wszystko mzona naprawiac i walczyc i byc wojownikiem a nie tchorzem;/
Ludzie toz e sobie pogadlaismy na temat GvG to tylko swiadcyz o ans ze mamy jakiekolwiek pojecie o grze i otym ze chcemy cos wniesc. Juz obradizlismy co trzeba zrobic wiec nie widze potrzeby poddawania sie i robienai rpzerwy czy cos tam bo to porpostu ejst pujscie na latwizne i tyle. Wszystko jest wporzadku i ebdzie jesli tylko tego chcemy.

I nie ma po co psiac gowniarskich tekstow ze jak ktos odcdoiz to ja tez bo to beznadzieja jakas woogle ejst....

Wiec ogarnijcie swe umysly i zacznijmy wkoncu cos grać

Offline

 

#6 2007-11-07 15:36:43

Hugin

User

9265045
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: Żegnam

Już dawno to planowałem, ale jakby co to niektóre osoby mają mój numer fona. Więc wiecie co robić jak wam warka brakuje:D
No to teraz Wiedźmin...

A co do Frantaxa; za szybko się poddajesz chłopie:P

Offline

 

#7 2007-11-07 16:28:22

Frantax

Noob

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: Żegnam

Gleg napisał:

Ludzie ogarnijcie sie troche!!!

Swoim zacowaniem pryzpominacie mi samobujców ktoryz strzelaja sobie w leb bo nie ptorafia sobie proadzic z rzeczywistoscia. Rzecyzwistosc jest jaka jest ale wszystko mzona naprawiac i walczyc i byc wojownikiem a nie tchorzem;/
Ludzie toz e sobie pogadlaismy na temat GvG to tylko swiadcyz o ans ze mamy jakiekolwiek pojecie o grze i otym ze chcemy cos wniesc. Juz obradizlismy co trzeba zrobic wiec nie widze potrzeby poddawania sie i robienai rpzerwy czy cos tam bo to porpostu ejst pujscie na latwizne i tyle. Wszystko jest wporzadku i ebdzie jesli tylko tego chcemy.

I nie ma po co psiac gowniarskich tekstow ze jak ktos odcdoiz to ja tez bo to beznadzieja jakas woogle ejst....

Hmmmm.......... wiesz co miałem swoje powody i nic ci do nich tak właściwie ale tchórzem mnie nie nazywaj. To tyle. Co do gówniarzy...... Cóż weź może trochę kulturalniej się wyrażaj, nie wiem jak ty ale ja kulturę cenię i staram się nie przeklinać..............

Offline

 

#8 2007-11-07 17:59:16

kiri

Odkrywca

Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Żegnam

No to ja zaczynam grać HB.. Może pokonam Adzika i mnie do laxa wezmą:P

Offline

 

#9 2007-11-08 10:50:45

Gleg

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Żegnam

mnie bylo to do Ciebie Frantax i wiesz ze rpzeciez nic do ciebie nie mam ale wkurza mnie to jak ktos szybko sie zniecheca i poddaje...

Offline

 

#10 2007-11-08 13:21:28

Sarth

Administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 53
Punktów :   

Re: Żegnam

To co prezentowalismy na GvG ostatnio to była strata czasu a nie granie, czegos sie pewnie nauczylismy ale przez to ze skkalismy z buildu na buid niewiele, no i te czekanie na pierdolony turniej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radio-klimat.pun.pl www.kaszanka.pun.pl www.nhl-manager.pun.pl www.piszesz.pun.pl www.elfanespaniol.pun.pl