Forum gildiowe [GiT]

...


#1 2007-10-26 13:27:54

Sarth

Administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 53
Punktów :   

KLASYKA GVG

Widze że nie bardzo chce sie wam dodawać buildy. Może schemat jest przydługawy . WIęc tu zamieszcze przykładowy build w skróconej formie.

Dodam tutaj schemat buildu którym bedziemy przez najbliżysz czas grali przez większośc czasu.

1. Warrior shock axe (patroszenie na elite)
2. Derv (awatar melandru na elite)
3. Ranger (burning arrow na elite)
4. B-surge ele warder (blinding surge na elite)
5. E-surge, diversion, enchant remover mesmer (energy surge na elite)
6. LoD healer monk (light of divine na elite)
7. RC prot monk (remove condition)
8. Flager - do ustalenia

Offline

 

#2 2007-10-30 14:50:13

Gleg

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: KLASYKA GVG

i to jest jak najbardziej sluszny bulid ktory moze dopasowac sie niemal do kazdego przeciwnika ja zanim obstaje i osbtawac bede dopki ktos nie wymysli czegos nie z teog swiata albo znerfia 90% skilli do tych bulidow. Zamaist RC wstawilbym cos innego a na flage dalbym Mo/D ostatnio widze ze sie sprawdza

Offline

 

#3 2007-10-30 14:56:39

Sarth

Administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 53
Punktów :   

Re: KLASYKA GVG

Z flagą racja, a co do RC to nie do zastąpenia według mnie, SoD odpada, SoD jest wyjściem dla monków którzy nieumieją grać i zachowac sie na polu bitwy, guardian i aegis wystarczają w zupełnosci a jak jest jeszcze ward  to jest wogóle relax. Za to RC pieknie oczyszcza z kondycji które są spotykane w każdym buildzie. Ja moge grać i takim balansem i buildem wymyślonym przez Xeverusa gdzie trzeba przyznać jest troche więcej dmg'a.

Offline

 

#4 2007-10-30 15:10:20

Gleg

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: KLASYKA GVG

co rpawda nie gralem ejszcze w bulidzie Xaverus chyba tylko mgoblym grac na warriorze albo fladze od bidy na elsonie ackzolwiek pachnie mi to na spike. a wiaodmo jak uniknac spikerow:P wiec cos nie wychodzi i wszyscy gryza glebe. Balas to Balas. co do RC to trzeba umeic nim grac bo nie ejst łatwo ale wlasnie ze nie ejst latwo nikomu sie neichce grac na tym bulidze:P SoD jest prostrzy i bezbolesniejszy. nie wiem ale i tak bardizje przemawia przezemnie SoD niz RC ackzolwiek oczyiwscie zaleyz od ustawienia Middle linu (elsonow Mesmerow)

Offline

 

#5 2007-10-30 15:57:06

Hugin

User

9265045
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: KLASYKA GVG

No wiesz, według mnie łatwiej grac RC niż SoDem.Grając SoDem trzeba mieć wyczucie kiedy tego używać.
Natomiast grając RC nie trzeba patrzeć i na paski zdrowia drożyny i pole walki:P

Offline

 

#6 2007-10-31 10:00:33

Gleg

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: KLASYKA GVG

to zalezy od teog jak umiesz grac:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rolkizawadzkie.pun.pl www.jedizakon.pun.pl www.renegaci.pun.pl www.shamanan58.pun.pl www.etk.pun.pl