Forum gildiowe [GiT]

...


#1 2007-10-22 12:05:52

Sarth

Administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 53
Punktów :   

OPISY GVG 19-21.10.2007

Witam zamieszcze tutaj mój komentarz do ostatniego GvG z dnia 21.10.2007 oprócz tego podsumuje wyniki całego weekendu. Prosze takze o komentarze innych wiem ze Frantax i Hugin mają zamiar też ogladać i komentować. Mój opis moze niebedzie w pełni po polskiemu , będą moze błedy stylistyczne a el to ma mieć charakter opisowy i było pisane że tak powiem na kolanie, ale dość szczegółowo.
Bilans spotkań w kolejnosci chronologicznej:
-2 pkt
-2 pkt
-2 pkt
-2 pkt
+2 pkt
+2 pkt
-2 pkt
+2 pkt
+2 pkt
-2 pkt
+2 pkt
+2 pkt
-2 pkt
+2 pkt
-2 pkt  ----> vs. Old Sql Legends (opisana niżej)

Ogólnie 15 walk 7 na win 8 na failure.

Skład grający podczas tego weekendu:
+75% walk - Frantax, Hugin, Kiri, Cry, Demet, Sarth
+50% walk - Xaverus, Bielau, Madej
mniej walk - Maju, Gleg, Merucio

Gracz weekendu - chyba Xaverus - chłopak nieźle dwodził, ale nieźle to jeszcze troche do poprawienia .

[GiT] vs. Old Sql Legends

Start - split przeciwnika na naszą baze a nastepnie nieporozumienie w teamie, był rozkaz Xaverusa żeby leiciec pod flage mimo to ludzie dziwnie się porozbiegali w różnych kierunkach, chwile pózniej nie trzeba juz było lecieć pod flage lecz ratowac naszych NCPów i Guild Lorda. Odwrót i wyparcie przeciwnika spod Guild Lorda. Minuta 3:30 drużyna przeciwnika już bez monka i aska. U nas jak dotąd zero padnięć. Minuta 4:30 taktyczny odwrót i kolejne przegnanie splitu. Cały czas tracimy flage a pzeciwnicy odbijają sobie DP na boostach. Ostry interupt na neszego trappera Fate'a, chłopak w tym czasie niemoze za duzo potrapować. Minuta 6-7 każdy warek klepie inny cel co to ma być? Pózniej poprawa albo w callu albo w podążaniu za targetem. 9 minuta kolejne wyparcie splitu, niemoc w przedarciu się z powodu ciagłych wymuszonych odwrotów. Minuta 10-11:30 przeciwnicy wbijają piękny dmg, padają chyba 2,3 osoby. Natomiast nasz hard resser Fate troche za długo czeka z ressowaniem Frantax lezy coś około 2 minut?14:30 Fate złapany na uciekaniu tylem <lol>, nawet przyspiesznie sobie władowuje wycofujac sie tyłem, jakoś przeżył przy pomocy Demeta i mojej . 15:15 albo ja wtopiłem albo miałem zero energii co jest bardzo mozliwe pada Demet (który złapał malenkiego laga). Końcówka rozegrana z punktu widzenia obserwatora dobrze, zabiło ans to ze mieliśmy wieksze DP. 18:15 łądny prot na Bielau który cofał sie jako osatatni, chłopak dostał meteorem po ryju i nic 0 dmg . koniec, końców 19-21 minuta wydawało sie na początku że ich rozłozymy, ale niestety nie starczyło nam heala i przeciwnicy wbili więcej dmg niż nasza ofensywa. 25% heala mniej i 25% dmg więcej zrobiło swoje. 21:15 Cry zaczyna taczyć wtf? 21:35 nasz Guild Lord pada i tak przegrywamy.

Powody przegranej według mnie:
-przewaga splitu nad balancem na mapie frozen isle
-nie wykonywanie wszystkich rozkazów Xaverusa na czas
-słabe ressowanie Fate'a
-słabe pilnowanie flagi, tu niemoge powiedziec że Cry grał źle bo chyba grał całkiem ok, ale cos nie wyszło. Przeciwnicy mimo ze padali znacznie częściej mieli cały czas boosty.

Offline

 

#2 2007-10-22 16:51:29

Demet

Noob

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: OPISY GVG 19-21.10.2007

Powiem krótko, zresztą Sarth też o tym mówił, powinniśmy zmienić GH, nasz nie nadaje sie na grę balancem. Proponowałbym nowe głosowanie na Guild Hall, z wykluczeniem następujących Guild Halli: (Frozen Isle, Isle of the Meditacion, Isle of Wurms, i znak zapytania nad Isle of Jade) co wy na to??

Offline

 

#3 2007-10-24 09:11:29

Gleg

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: OPISY GVG 19-21.10.2007

Najpierw to zdecydujmy czym chcemy grac. Jesli zadecydujemy ze bedziemy grac tylko i wylacznie Balanced przez dlugi okres czasu to jestem za zmiana GH. W przeciwnym przypadku gdy zmieniamy taktyke oraz bulid na GvG 10 razy dziennie, nie widze sensu aby zmieniac GH. Takze Najpierw Bulid pozniej obsada ludzi (do czego sluzy Temat  ,, Deklaracja") a pozniej dopiero zmiana GH

Offline

 

#4 2007-10-24 11:05:02

Sarth

Administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 53
Punktów :   

Re: OPISY GVG 19-21.10.2007

GH nie było zbyt fortunne, ale to co pisze Gleg jest rzeczywiscie ważniejsze. Chociaz nikt nam niekaże rać non stop tym samym możemy dopracowac kilka buildów (dwa, trzy).

Offline

 

#5 2007-10-27 10:43:34

Frantax

Noob

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: OPISY GVG 19-21.10.2007

Jeden szczegół : temat brzmi "opisy walk GvG" a nie "czy powinnismy zmienić GH...." pisać zgodnie z tematem:) 3 walki 26.10 : pierwsza wygrana z, powiedzmy, niezbyt wymagającymi przeciwnikami. Dwie następne : dostaliśmy łomot z czegoś, co określiłbym "krzaczkowym hex pressem" - mes i necro na degenowych hexach, poza nimi na środku derw i 2 monków, a w splicie idzie 2 assków i monk. Ostatnio jak widzimy krzaki to na 90% grają tym i chyba ani razu jeszcze ich nie rozwaliliśmy.... Co do analizy powodów przegranej : brak nam czegoś smacznego i ładnego na hexy. Proponuję mesa na hex eaterze albo nawet paraska na expelu zamiast rangera...........

Offline

 

#6 2007-10-28 14:44:44

Madej

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 21
Punktów :   

Re: OPISY GVG 19-21.10.2007

zadziwiacie mnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etk.pun.pl www.rolkizawadzkie.pun.pl www.renegaci.pun.pl www.jedizakon.pun.pl www.teenager-hogwart.pun.pl