Forum gildiowe [GiT]

...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2007-11-06 14:14:21

Sarth

Administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 53
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

po drugie - jak zapewne wiesz, żeby zarejestrować się na tym forum nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności, a żeby pisać posty w tym temacie wystarczy być zarejestrowanym - nie trzeba, żadnych praw czy czegokolwiek innego... Co do adresu forum - google czyni cuda, kilka prób i po wpisaniu frazy " Forum Gildiowe GiT " na pierwszym miejscu wyskoczył mi ten właśnie adres...

Jaki boss, jak wiesz istnieja też takie opcje jak ban IP a takze jak dostep do forum tylko dla potwierdzonych przezemnie ludzi.

po trzecie - co ja właściwie robię i po co znalazłem się na tym forum ? Wszedłem na venta, bo zwyczajnie mam u was w gildii paru znajomych ( 1 od daaawna i kilku od dosłownie paru dni ) i chciałem się po prostu zapytać czy ktoś idzie na ab. Kiedy się tam pojawiłem trwała zagorzała dyskusja na temat forum i tego właśnie tematu. Ktoś powiedział, że Gleg w swojej wypowiedzi coś o mnie napisał, dlatego też udałem się na to forum i napisałem posta.

po czwarte - nie wiem jak mogłem grać ' wiele razy ' bo guestowałem u was ok. 2-3 dni czyli pewnie ok. 10 gvg łącznie co wcale nie jest tak dużo imo.

po piąte - każdy oficer może cofnąć guesta, więc zwyczajnie może to zrobić jeśli ma jakieś zastrzeżenia

po szóste - zawsze chciałem wam pomóc i na prawdę nigdy nie miałem złych zamiarów, jeśli cokolwiek co zrobiłem było złe dla waszej gildii to szczerze przepraszam i nie mam zamiaru robić już nic więcej, bo widzę, że spotyka się to z pewną niechęcią - oczywiście jeśli będziecie chcieli to zawsze poguestuję, ale najpierw 5 razy sprawdźcie skłąd ok ?

Na tym chciałbym skończyć - jeśli ktoś chce coś ze mną przedyskutować, albo powiedzieć mi, że jestem dzięciołem to:

IGN - Imho O

Teraz już możesz mnie zbanować tylko nie życzyłbym sobie, żeby ktoś na tym forum np. mi odpisał kiedy ja nie będę mógł tego sprawdzić i odpowiedzieć.

pozdro & poćwiczcie

Raz niedostajesz jeszcze bana. Dwa ja mam za złe bardziej osobom które były ślpee i dawały ci grać jak w kolejce byli nasi gracze. Ihmo ja do ciebie nic niemam, zdziwiłem sie tylko jak mi mówiłeś jakimi builddeami mamy grać na monkach, tylko to mnie rozdrażniło. Ja do ciebie mam respect MSI to nie byle jaka gildia, pewnie jesteś wymiatczem w tej grze. Chodzi tylko o to że ty grałes a kilku naszych graczy mogło w tym momencie grać na twoim miejscu, gdybym ja był wtedy w grze nie grałbyś z pewnością, niewiem czemu nikt wtedy nie zauważył ze czeka ktoś inny na gre i 10 GvG w naszej skali to połowa weekendu grania jak gramy 20 GvG na weekend to jest super.

Offline

 

#17 2007-11-06 14:52:06

Hugin

User

9265045
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

Sarth, osoby które były ślepe?Nie dawały grac naszym graczom? W środę kiedy wlazłem po prostu nie mogłem grac bo był Imho.
Powiedział, że  zagra dwa GvG i spada, no to zaczekałem, co mi tam. Pewnie to lepiej dla gildii że gra jakiś pr0 z MSi,
a nie Hugin noob... Kiedy spytałem następnego dnia czy zagram dzisiaj na warku Imho powiedział "nie ma takiej opcji".
Rozumiem, że gra lepiej itd. , strawiłbym nawet gdyby powiedziałby mi to ktoś z innych oficerów. Ale niieee ( jak to Demet powiada).
Imho mówi nie to nikt już nic nie zrobi. Kto tu cholera rządzi. Lider czy gueści?? Rozumiem, że Imho może nas dużo nauczyć, ale czy
warto robić to kosztem tego, że któryś z NAS nie zagra na GvG?

Jeszcze coś w sprawie buildów. Jak mamy dobrze grac GvG kiedy co kilka walk zmieniamy build? Wyobraźcie sobie, że MADEJA GILDIA
radzi sobie lepiej niż my. A dlaczego? Bo grają ciągle, od miesiąca TYM SAMYM. Aż mnie coś... jak to usłyszałem.

Offline

 

#18 2007-11-06 15:08:50

Gleg

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

Takie tez bylo zalozenie drogi Huginie. tka wlansie chcielsimy grac z frantaxem i Sartehm..... no ale wkoncu ejst ianczej, mam andzieje ze sie zmieni.


Imho (dzieciole) - Hugin przytoczyl juz kilka argumentow dla ktorych  nie zyskales w moich oczach lecz straicles. Jest jeszcze kilka innych rzeczy o tkorych nie napsize bo:

a) nie dam sie zmanipulwoac
b) wole zahcowac kilka assow jak spotkamy sie na vencie
c) nie wnosi nic do tematu w ktorym obecnie piszemy
d) nie ejstem noobem nie uwazam sie za pro nie ponizam nie wywzszam innych dzieicol to sympatyczne zwierze gdybym chcial cie obrazic moglbym to zrobic bo:

1)to moje forum, moje i mojej gildii
2) moge myslec i wypowiadac sie jak chce
3) poniewaz masz inne zdanie niz ja to znacyz ze mam prawo cie nie szanowac

MSI hmmmm no coz neich sobie bedzie twoje MSI zycze im jak najlepiej niech pokaza calemu swiatu ze polska licyz sie na arenie światowej. Nic do tego. Nie uwazam ciebie ze jestes w czym kolwiek lepsyz odemnie, nie ejstes bogiem, moim idolem. Co najwyzej mzoesz byc dobrym graczem z doswiadczeniem ktore chce osiagac sukcesy w GW wlasnie z MSI.
Aha i jeszcze jedno badz liderem anszej Gildii wteyd pokazesz swoje umiejetonsoci w dowodzeniu tmyi ,,słabszymi". Póki co mgoe pdoziekowac ci tylko za swoj cenny czas jaki dla nas przeznacyzles it o w sumie tyle.

Pozdro & pocwicz dowodzenie

Offline

 

#19 2007-11-06 16:39:41

imho

Noob

Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

Zacznę tak samo:

po pierwsze - co do monków powiedziałem swoje zdanie a na koniec dodałem (jestem tego pewien), że ja bym tak zrobił, ale oczywiście możecie grać jak chcecie, bo monk powinien grać tym czym gra się mu najlepiej i zwyczajnie wyraziłem swoją opinię co do buildów

po drugie - gdyby ktokolwiek od was z gildii powiedział mi, żebym poszedł bo inni chcą grać to zrobiłbym to

po trzecie - co do " nie ma takiej opcji " to prawda - powiedziałem tak, było to żartobliwym tonem i gdybyście tylko powiedzieli, że na prawdę muszę zagrać czymś innym to bym zagrał, a poza tym nikt mi nie powiedział, że jeśli ja zagram tym warkiem to Ty Hugin nie zagrasz w ogóle, a przecież wszyscy wiemy, że nie o to chodzi w guestowaniu

po czwarte - Gleg mogę w Twoich oczach znaczyć mniej niż zero i to mi na prawdę nie wiele zrobi, chętnie porozmawiam z Tobą na vencie, bo to zajście w cale mi się nie podoba i chciałbym to wszystko wyjaśnić, nie mam zamiaru nikim manipulować....

po piąte - NIGDY i powtórzę to jeszcze raz, NIGDY nie wyzywałem nikogo na poważnie od noobów, nie wywyższałem się tym, że jestem w MSI, nie mówiłem, że jestem od was lepszy, NIGDY. Często mogłem mówić, że dana rzecz wynika z mojego doświadczenia, bo tak jest, gram w tą grę ponad 27 miesięcy i wydaje mi się, że wiem na kilka tematów więcej niż Wy, ale NIGDY nie mówiłem, że jestem od kogoś lepszy czy cokolwiek w stylu - JA PRO TY NOOB. Wyjątkiem jest tutaj Cry, którego bardzo lubię, ale kilka razy powiedziałem, że jest noobem podczas grania TA z powodu bardzo prostego - nie dał mi grać TA na rangerze, z resztą były to tylko żarty. NIGDY też nie nazwałem was " tymi słabszymi ".

po szóste - zostawcie MSI w spokoju, bo przecież ta gildia nie ma z tym nic wspólnego i NIGDY nawet nie wspomniałem, że jestem w MSI (dla ścisłości tak mnie przedstawił Xev przed GvG, a ci wszyscy, którzy byli tam obecni mogę potwierdzić, że ja powiedziałem, że jestem tylko zwykłym małym człowiekiem).

po siódme - nie chcecie, żebym grał - nie będę grał, chciałem wam pomóc, na prawdę mówię to z serca, chciałem wam pomóc i nie spodziewałem się, że komukolwiek wyrządzę tym jakąkolwiek szkodę...

po ósme - nie wypominajcie cały czas tego, że grałem kiedy inne osoby były online i powtórzę to co powiedział Sarth - ja nie wiem czy ktoś od was jest online.

po dziewiąte i ostatnie - JESZCZE RAZ POWTÓRZĘ, ŻE NIGDY NIE WYWYŻSZAŁEM SIĘ TYM, ŻE JESTEM W MSI, ANI NIGDY NIE MÓWIŁEM O WAS, ŻE JESTEŚCIE NOOBAMI, ANI NIGDY NIE NAZWAŁEM WAS " tymi słabszymi "

ahhh jeszcze P.S. : zwrot pozdro & poćwiczcie nie miał na celu obrażenia was, jeśli tak się stało to przepraszam ponownie, ten zwrot jest używany często, oczywiście mówię to o gw, z resztą ćwiczyć jest rzeczą ludzką, bo i ja grając w gw cały czas ćwiczę ( jeśli to " i ja " ugodziło w waszą godność jako graczy mających mniejsze doświadczenie i odczuliście dyskomfort z powodu tego to powiem, że JA TEŻ CAŁY CZAS ĆWICZĘ i wcale nie uważam się za pr0, ani nic z tych rzeczy)

pozdro & poćwiczcie




EDIT:

ahhhh dopiero teraz załapałem, że mam poćwiczyć dowodzenie - spoko, raczej nie zdarza mi się dowodzić, postaram się to poćwiczyć, chociaż powiem Ci, że nigdy nie słyszałeś mnie dowodzącego, bo nigdy u was na gvg nie dowodziłem... Jeśli mówiłem co macie robić, lub coś takiego to tylko dlatego, że panowała anarchia i powiem jeszcze raz, że chciałem wam tylko pomóc...

Ostatnio edytowany przez imho (2007-11-06 17:52:18)

Offline

 

#20 2007-11-06 17:04:41

Hugin

User

9265045
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

Imho, nie chodziło mi o to, że ty mówiłeś o sobie pr0 itp.
To niektórzy z nas uważali, że lepiej będzie tak...

Offline

 

#21 2007-11-06 17:25:29

imho

Noob

Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

Jeśli chodzi o Twój post to odpowiedziałem na niego głownie w " po trzecie "

Offline

 

#22 2007-11-06 18:51:32

Bielau

Noob

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

Hugin napisał:

Sarth, osoby które były ślepe?Nie dawały grac naszym graczom? W środę kiedy wlazłem po prostu nie mogłem grac bo był Imho.
Powiedział, że  zagra dwa GvG i spada, no to zaczekałem, co mi tam. Pewnie to lepiej dla gildii że gra jakiś pr0 z MSi,
a nie Hugin noob... Kiedy spytałem następnego dnia czy zagram dzisiaj na warku Imho powiedział "nie ma takiej opcji".
Rozumiem, że gra lepiej itd. , strawiłbym nawet gdyby powiedziałby mi to ktoś z innych oficerów. Ale niieee ( jak to Demet powiada).
Imho mówi nie to nikt już nic nie zrobi. Kto tu cholera rządzi. Lider czy gueści?? Rozumiem, że Imho może nas dużo nauczyć, ale czy
warto robić to kosztem tego, że któryś z NAS nie zagra na GvG?

Jeszcze coś w sprawie buildów. Jak mamy dobrze grac GvG kiedy co kilka walk zmieniamy build? Wyobraźcie sobie, że MADEJA GILDIA
radzi sobie lepiej niż my. A dlaczego? Bo grają ciągle, od miesiąca TYM SAMYM. Aż mnie coś... jak to usłyszałem.

Z całym szacunkiem dla imha i jego umiejętności (respect!) to według mnie jest to chora sytuacja jesli guest ma pierwszenstwo nad guildem. Tyle! A co do mojego monkowania to nie wiem o co chodzi... monkuje kiedymi kazecie nie skarze sie ze nie moge zagrac na pierwszej linii

Ostatnio edytowany przez Bielau (2007-11-06 18:52:17)

Offline

 

#23 2007-11-06 19:16:00

imho

Noob

Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

Chyba będę to powtarzał w nieskończoność - wystarczy jedno słowo i mnie nie ma....

btw: Taka sytuacja zdarzyła się chyba do tej pory dosłownie RAZ, więc nie ma co tego roztrząsać i zwyczajnie skończyć o tym pieprzyć... Oczywiście nie musicie mnie słuchać, żeby nie było nieszczęścia później !

EDIT:

Mam jeszcze lepszy pomysł ! Może po prostu zniknę z waszego życia raz na zawsze i nie będziemy prowadzić dalej tej dyskusji ! Po prostu koniec tematu: " imho " ! Papa !

Ostatnio edytowany przez imho (2007-11-06 19:48:58)

Offline

 

#24 2007-11-07 08:21:42

kiri

Odkrywca

Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

Ej no kłócicie sie jak małe dzieci.

Offline

 

#25 2007-11-07 09:15:01

Sarth

Administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 53
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

Odebraliscie mi chęć do grania, najpierw odszedł Virgo potem Frntax, widze ze powtarza sie moja sytuacja z GW sprzed roku. Chciałem grać pro PvP niebedzie z kim zaniedługo. Żegnam może sie spotkamy jak odpoczniemy jak to powiedział Frantax.


Ej no kłócicie sie jak małe dzieci.

Nie było cie Kiri wiec niewiesz co sie działo, sprawa musiała być poruszona.

Pozdro

Offline

 

#26 2007-11-07 13:01:49

Bielau

Noob

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

imho napisał:

Chyba będę to powtarzał w nieskończoność - wystarczy jedno słowo i mnie nie ma....

btw: Taka sytuacja zdarzyła się chyba do tej pory dosłownie RAZ, więc nie ma co tego roztrząsać i zwyczajnie skończyć o tym pieprzyć... Oczywiście nie musicie mnie słuchać, żeby nie było nieszczęścia później !

EDIT:

Mam jeszcze lepszy pomysł ! Może po prostu zniknę z waszego życia raz na zawsze i nie będziemy prowadzić dalej tej dyskusji ! Po prostu koniec tematu: " imho " ! Papa !

Czlowieku ja nic do Ciebie nie mam (i chyba nikt nie ma) tylko czy nie jest tak ze osoba z gildii powinna miec pierwszenstwo nad guestem? Mowie to tez ogolnie. Jestem za guestami jesli jest wolne miejsce lub ktos nie chce grac. Hugin wtedy byl i byl gotowy do grania

Gleg napisał:

3) poniewaz masz inne zdanie niz ja to znacyz ze mam prawo cie nie szanowac

Bez komentarza....

Ostatnio edytowany przez Bielau (2007-11-07 13:05:26)

Offline

 

#27 2007-11-07 13:14:10

Sarth

Administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 53
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

Hugin wtedy byl i byl gotowy do grania

Nie tylko on, nie tylko wtedy jesli mam dobre info.

Offline

 

#28 2007-11-07 15:40:02

Hugin

User

9265045
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

imho napisał:

Jeśli chodzi o Twój post to odpowiedziałem na niego głownie w " po trzecie "

Nie chce już poruszać tej sprawy...

I Sarth masz racje był Juhani i jeszcze ktoś.

Offline

 

#29 2007-11-07 17:57:01

kiri

Odkrywca

Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

Sarth napisał:

Nie było cie Kiri wiec niewiesz co sie działo, sprawa musiała być poruszona.

Wiem że mnie nie było, ale ciągle wysuwaćie te same argumenty i ciągle piszecie o tym samym

Offline

 

#30 2007-11-07 20:37:53

grzyp

Noob

Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Problemy z GvG

wchodze do GW szok czytam forum SZOK 2.......
gadam z bielauem jest lepiej........   tylko co dalej   bo waszych rozprawek niemam zamiru czytac krótka piłka KONIEC CZY INE?? a jak NIE to kiedy WRACMY NAKOPAC DUPE JAPANCOM  tylko z mojej strony  to powinna zostac wprowadzone zasady (TO MOJE ZDANIE NIE ZE SIE ZADZE)
1. ZERO TURNIEJÓW TO PSUJE MORALE JESZCZE BARDZIEJ NIZ MOJE JĘKI NA MONKU
2. 1/2 LIDERÓW którzy mają głos w walce+FLAGA
3. JEDEN STAŁY BUILD CZEGO MY SIE NIEDOPRACOWALISMY  no cóz.....
4. SKŁAD SKŁAD SKŁAD I JESZCZE RAZ SKŁAD DO HUJA WAFLA U NAS CO 2 GVG KTOS GUESTOWAŁ!???!?!?!?!?!?!

A pozatym to osobistosci spoko npiszcie na gg 1084833 co dalej zamiezacie robic jak ktos ma spoko gildie HA to tez niech psze   SORY ZA GÓWNIANE LITERÓWKI ALE NA SZYBKO PISAŁEM


OCZYWISCIE JAK WRACACIE TO JA TEZ NIEUWOLNICIE SIE OD MOJEGO RC (i dywersji )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etk.pun.pl www.jedizakon.pun.pl www.shamanan58.pun.pl www.rolkizawadzkie.pun.pl www.teenager-hogwart.pun.pl